fbpx

ZAKRES WSPÓŁPRACY

STAŁA WSPÓŁPRACA OD 2013 ROKU
– PROJEKT I PRODUKCJA MATERIAŁÓW KOMUNIKACYJNYCH ONLINE

Misją marki Kinder jest edukacja przez zabawę. Zawsze nadrzędnym zadaniem komunikacji jest dostarczenie dorosłym podpowiedzi, jak spędzać czas ze swoimi pociechami a dla dzieci przemycanie ciekawostek, rozwijających ich wyobraźnię oraz poszerzających wiedzę ogólną. Z takim zadaniem zgłosił się do nas Klient, marka Kinder Pingui.

Zlecenie, jakie do nas trafiło brzmiało „Przygotujcie jakiś fajny materiał edukacyjny o pingwinach na Światowy Dzień Pingwina”. Efektem pracy naszego zespołu była książeczka edukacyjna. Pomoc dla rodziców, informująca w zabawny sposób o życiu pingwinów. Pierwotnie miała być rozdawana przez hostessy w sklepach wielkopowierzchniowych.

Niestety już po ukończeniu prac nad nią zmieniła się koncepcja i zostaliśmy poproszeni o przygotowanie promocji online. Zgromadzony materiał posłużył więc do stworzenia strony internetowej, na której rodzice wraz z dziećmi mogli zapoznać się z fascynującym światem pingwinów. Przygotowane przez nas zabawy i gry opublikowaliśmy w postaci plików PDF do samodzielnego druku.

W ramach zlecenia przygotowaliśmy również promocję strony na głównej stronie portalu wp.pl w postaci całodziennej emisji takich form jak tapety i banery.

EFEKT

Jednodniowa akcja promocyjna okazałą się dużym sukcesem – blisko 25 tys. UU.